Menu

Supertraktor dla małego farmera

5 marca 2019 - Zabawki
Supertraktor dla małego farmera

Zabawa w farmę należy do ulubionych zabaw naszych dzieci. Dziewczynki uwielbiają uprawiać ogród, a chłopcy sterować ciągnikami rolniczymi, które potrafią wykonywać skomplikowane prace w gospodarstwie. Traktory firmy Burder to wspaniałe zabawki, które na pewno ich zachwycą. Ta niemiecka firma słynie z produkcji wysokiej klasy modeli pojazdów rolniczych, będących dokładnym modelem maszyn, które naprawdę pracują na polach. Wszystkie zabawki zrobione są w jednakowej skali 1:16. To gadżety wysokiej klasy – trwałe, piękne, starannie wykonane z dbałością o zachowanie nadrobniejszych szczgółów prawdziwych pojazdów.

Zabawkowy traktor Burder posiada wszystko, co zachwyci każdego małego farmera. Ma miękki, gumowy bieżnik, zdejmowane koła, otwieraną maskę silnika i drzwi kabiny, podnośnik, który można opuszczać i podnosić, a także wiele innych walorów, które dzieci z pewnością docenią. Co ważne, bez problemu można go dołączać do wszystkich innych modeli maszyn rolniczych firmy Bruder, może zatem stać się początkiem wspaniałej farmy, która na długi czas zapewni dzieciom radość z zabawy. 

Traktor Burder z pewnością spodoba się każdemu malcowi, który uwielbia bawić się pojazdami.  Ale walory zabawki docenią także starsi chłopcy, lubiący gadżety o wysokiej jakości i dużym stopniu szczgółowości. Z kolei rodzicom na pewno spodobają się walory edukacyjne zabawek Bruder. Pozwalają one dzieciom w bezpieczny i atrakcyjny sposób poznawać prawdziwy świat, pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność. A w dodatku szybko się nie zepsują – są solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów i bezpieczne już dla trzylatków.

Traktory Burder będą więc wspaniałym prezentem, przyjmowanym z radością przez dzieci. Ale nie tylko przez nie. Poziom wykonania tych zabawek, wysoka dbałość o odwzorowanie detali prawdziwych maszyn, sprawia, że niektórzy traktują je jako przedmioty kolekcjonerskie. Dlatego także znajomy rolnik czy ogrodnik z radością przyjmie upominek, którym będzie model maszyny identyczny jak ten, który pracuje w jego gospodarstwie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *