Menu

Ciągnik Ursus – ponadczasowe urządzenie mechaniczne w gospodarstwie rolnym

21 czerwca 2019 - Ursus

Ursus – zakłady mechaniczne 

Ursus to zakłady przemysłu mechanicznego (ciągnikowego), jedne z najbardziej znanych w Polsce. Ursus to także swoista marka produkowanych traktorów rolniczych. Historia marki Ursus jest wieloletnia, bowiem już od roku 1983 były tworzone struktury tego konkretnego przemysłu. Ursus wyprodukował bardzo wiele modeli i prototypów ciągników rolniczych, między innymi: 

Oferta maszyn rolniczych była bardzo szeroka, ciągniki bowiem produkowano również w innych krajach niż Polska, na przykład w Etiopii, Czechosłowacji, Indii, Brazylii, czy Szwecji.

Ciągnik ursus c360 – jeden z najlepszych ciągników do średnich przedsiębiorstw gospodarczych 

Ciągnik ursus c360 to maszyna rolnicza średnich gabarytów, produkowana głównie z przeznaczeniem do małych i średnich przedsiębiorstw rolniczych. Wyprodukowano tego modelu ponad 280 000 sztuk. Model jest modyfikacją i unowocześnieniem modelu ciągnika ursus c355. Ciągnik ursus c360 to traktor z rodziny średnich traktorów. Do jego najważniejszych parametrów technicznych zalicza się przede wszystkim:

Ciągnik ursus c360 to traktor, który idealnie nadaje się do pracy w nie za dużych przedsiębiorstwach rolniczych. Zyskał duże zaufanie wśród rolników, do dziś bardzo dobrze sprawuje swoje funkcje i wspomaga pracę. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *